Fotografia ślubna interesowała mnie od zawsze

Pasję do fotografowania przejąłem od mojej mamy już w wieku 12 lat. Swoje pierwsze zdjęcia wykonałem (dziś już „vintagowym”) aparatem Minolta X 500.

W wieku 23 lat wyjechałem do Londynu, gdzie przez trzy lata zgłębiałem techniki fotografii i reklamy w Royal College of Art. Wtedy to właśnie rozpocząłem współpracę z magazynem Practical Photography.

W latach 2008-2009 zdobyłem 4 prestiżowe wyróżnienia w największym konkursie fotograficznym International Photo Awards organizowanym w Los Angeles. W latach 2009-2013 współpracowałem z dwoma wiodącymi europejskimi agencjami fotograficznymi: Horton Stephens oraz Watchout.

Na liście moich klientów znalazły się takie firmy jak: Coca-Cola, Pepsi, Smirnoff, Martini, Grand, Toshiba, Samsung, Warka i wiele innych.

Od wielu lat mam również przyjemność i zaszczyt towarzyszyć parom i rodzinom w najważniejszych momentach ich życia – w trakcie ślubów, komunii, chrzcin. Dzięki znajomości sztuki fotografii w sposób profesjonalny staram się udokumentować niezwykłość wydarzenia jakim niewątpliwie jest ślub, któremu towarzyszą radość i emocje. Doświadczenie połączone z wiedzą i profesjonalnym sprzętem pozwalają uchwycić niezwykłość każdego wydarzenia. Razem możemy stworzyć historię – rodzinny album – , który będą sobie przekazywać pokolenia.

W ciągu ostatnich kilku lat miałem przyjemność wykonywać reportaże ślubne zarówno w kraju jak i za granicą, w tym w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Na stronie można obejrzeć niektóre z moich zdjęć, w tym przykładowe reportaże ze ślubu, wesela oraz fotografie wykonane w plenerze.